Zdravím, dnes jsem si pro vás připravila článek o bundě, kterou bych vám ráda doporučila. Jedná se o “didriksons bunda C-strore.cz”. Bunda je velmi příjemná a je v ní krásné teploučko. Je to značková bunda, takže je jasné, že nebude stát jen pár stovek. Bunda je značková a můžete si vybrat jakou barvu chcete. Dále si můžete vybrat, zda chcete normálně bundu jako bundu, nebo spíš delší něco jako kabát… Jedná se o sportovní bundu, ale lze samozřejmě využít i na normální nošení po venku.

výlet

Snadno pratelná a když si uděláte někde malý flíček, tak lze vyčistit i vlhčenými kapesníčky. Materiál je 100 % polyester, což za mě tyhle bundy jsou nejlepší. Bunda obsahuje 2 přední kapsy se zapínáním a vyteplením a 1 kapsu zevnitř síťovanou a 1 kapsu vnitřní napoleonskou s otvorem na sluchátka… Velikost bundy si můžete zvolit, ale je vždy lepší koupit o číslo větší. Bundy jsou pánské, dámské i pro děti. Bunda je odolná i proti silnému větru. Bunda je novinka a nahrazuje značku Mea z předchozí sezóny. Bunda obsahuje i reflekční prvky na ochranu bezpečí, když jdete třeba za tmy po venku. Kapuci má tahle bunda na pevno. Záruku až na 2 roky a co se týče kvality zboží, tak musím říct, že jedna z nejlepších značek ohledně bund.

výlet 2

Když vám přijde bunda, která vám nebude pasovat, stačí napsat email, nebo zavolat a pošlou vám o číslo větší, popřípadě o číslo menší… Neznám člověka, co by s bundou měl nějaký problém, nebo by mu neseděla. Dokonce sedne i ženě co čeká miminko. Když někde spadnete a natrhnete si něco, dá se snadno a lehce zašít a ani to nejde poznat… Když bundu objednáte tak vám dojde do 3 pracovních dnů ani ne. Hlavně je potřeba si vše pořádně přečíst, ať si bundu neseperete…nebo aby se vám hned při prvním praní nezničila… Za mě určitě doporučuji…. Ostatní informace nebo kde si bundu můžete objednat máte v odkazu níže… Doufám, že vám tenhle článek pomohl.