Rádi byste si pořídili byt či dům, zajistili rekonstrukci či potřebujete vyšší obnos financí na jiné záležitosti? Nejlepším a výhodným řešením je hypotéka, která poskytuje peníze za výhodných podmínek a v mnohem vyšší částce, než je tomu u spotřebitelských úvěrů.
Pokud však budete žádat u bankovní společnosti, tak počítejte s tím, že klasickou formu hypotéky lze využít pouze na řešení bydlení. Jinou možností určenou na cokoliv je americká hypotéka. Avšak získat takové peníze v bance má mnoho přísných podmínek a jednou z nich je čistý registr dlužníků.

spokojený člověk s penězi

Obtížněji získávají peníze také firmy a podnikatelé, protože mnohdy nestačí příjmy či nemůžou příjmy doložit. Ať už jde o tento případ nebo registry dlužníků se záznamem, tak vaši situaci dokáže vyřešit nebankovní hypotéka bez registru https://www.ferovahypoteka.cz/hypoteky-bez-registru/.
Peníze snadno, rychle a na cokoliv bez přísného zkoumání registrů a především pro podnikatele a firmy.

Vyřeší i složitou finanční situaci

Výhodou je, že žádosti o tento druh nebankovního produktu je možné odeslat online a tím ušetřit čas i peníze. Jedná se o rychlé řešení, které vás nenechá dlouho čekat, a vy již v průběhu několika hodin budete znát odpověď.
Podmínkou, kterou je potřebné splnit je ručení nemovitostí a příjmy, které jsou nízké nebo se nedají doložit, je možné zaručit spoludlužníkem.
Čisté registry dlužníků nejsou podmínkou a peníze tak můžou získat i žadatelé s takovým záznamem. Dokonce je možné peníze využít nejen na bydlení či nákupy a podobně, ale i na vyplacení nevýhodných půjček, exekucí, nemovitostí v dražbě atd.

podepsání smlouvy

Můžete tak vyřešit i složitou finanční situaci a jednou pro vždy se zbavit dluhů. Šance, která dokáže spoustu jedinců zachránit před bankrotem či exekucí.
Splátky je možné rozložit až na 30 let a bez sankcí je možné úvěr i předčasně splatit. Taková nabídka už mnohé vyřeší a vy si tak můžete splnit sny i vyřešit finanční problémy.

4.5/5 - (4 votes)