Nejen upřímný ale hlavně bezstarostný smích je módní doplněk, který je tím nejlepším a také nejkrásnějším. Krásný smích vám nejen přidá na kráse, ale také vám pomůže do těla uvolnit endorfiny. Kromě toho navíc posiluje imunitní systém a zlepšuje náladu. Je prostě nakažlivý. Určitě to i vy znáte. Pokud potkáte člověka, který se směje, rozhodně je vám o něco lépe.

Pro takový smích je ale důležité pečovat nejen o život a psychiku, ale i o naše zuby.
blondýna s drdolem

Pokud se vám omylem stane, že si uštípnete kousek předního zubu, určitě z toho nemáte radost. Možná že jste také chodili a zakrývali si pusu.

Možná si ani nedovedete představit, kolik lidí v dnešní době ještě nebylo na dentální hygieně nebo na ni nechodí pravidelně. Ke kadeřníkovi jsou lidé schopni zajít i jednou za dva měsíce, ale k zubaři nejsou schopni dojít ani jednou za půl roku. Krásný úsměv je ale tou nejlepší ozdobou vůbec.
vybělené zuby

Stejně tak, jako si vybíráte kadeřníka je potřeba vybírat i zubaře. Možná vám bude nějakou dobu trvat, než na toho pravého narazíte. V dnešní době je ale mnohdy těžké najít vůbec nějakého zubaře, jelikož všichni mají plno. Je ale potřeba vytrvat.

Vždy byste se měli snažit najít takového zubaře, který vám bude ochoten každý zákrok, který vám bude proveden, vysvětlit. Pokud takového zubaře najdete, nebudete mít poté problém se k němu zase za půl roku vrátit.

Jestli je něco, co je také nesmírně důležité, pak je to výběr kartáčku. Vždy byste u něj měli sledovat několik kritérií.  Patří mezi ně například malá hlava, dlouhá rukojeť nebo měkké štětinky.

Pokud najdete kartáček, který vám bude sedět, pak máte rozhodně vyhráno. Některé kartáčky jsou schopny bělit rychleji a zuby zanechat krásně čisté.

Pozornost by člověk měl věnovat i mezizubním kartáčkům. Určitě se nebojte navštívit dentální hygienistku.

Existuje spousta možností, jak docílit bílých zubů. Jednou z nich je Kurkuma, která je naprosto skvělá. Možné je ale využít i jedlé sody, která zaručeně funguje. Stačí se toho jen nebát.