Tak co? Nemáte rádi stereotyp? Nudí vás vaše staré zábradlí, které máte na schodišti a říkáte si, že by potřebovalo změnu. Tak mám pro vás skvělou zprávu. Stačí si jen vybrat a zábradlí je vaše. Máte nějakou představu? U změny zábradlí si můžete opravdu vybrat to, co vám bude vyhovovat a co se bude ve vašem interiéru hodit. Klidně si můžete taky nechat poradit od nějakého odborníka, ale kolikrát vy sami přesně víte, co potřebujete a co se vám hlavně líbí. Já jsem do našeho nového domečku zábradlí nechtěla. A taky nám to nějakou dobu vydrželo. Říkala jsem si, že to bude moderní. O bezpečnost nám tolik ani nešlo, spíše o vzhled. A jelikož jsme se s přítelem nemohli shodnout, tak jsme se domluvili, že zábradlí dáme až někdy časem.

zábradlí

Můžu říct, že to bylo skvělé rozhodnutí. Mně se to opravdu líbilo. Ale potom přišly děti. No a zábradlí na schodiště bylo prioritou číslo jedna. Protože ho máme opravdu vysoko a schody jsou trochu strmé. Tak jsme se dohodli vybrat zábradlí, které nám dá pocit bezpečí pro naše malé děti, které je bude chránit před pádem ze schodů. No jenom že stále tu byl problém při neshodě typu zábradlí. Přítel stále chtěl dřevěné, že se bude hodit k nábytku. Ale já jsem byla proti. Moc se mi dřevo nelíbí a počasí se taky dřevo ošoupe a bude se muset natřít a nějakou údržbu to bude chtít. A stále se mi líbil otevřený prostor, které mi plné dřevěné zábradlí nenabízelo.

zábradlí

Nakonec jsme tedy dospěly k závěru a konečně jsem se rozhodli. Koupili jsme si skleněné zábradlí. Někomu se může zdát že to není moc dobrá volba. Ale opak je pravdou. /držba je na něm opravdu jednoduchá, sklo jenom vyčistíte a vyleštíte od nečistot. A opravdu je skleněné zábradlí bezpečné? Ano opravdu je. Je vyrobeno s tvrzeného a nerozbitného skla. Tak že jen tak se samo od sebe nerozbije. Museli byste vynaložit opravdu velkou sílu abyste ho rozbili. A opravdu vypadá v našem domě nádherně. Já jsem z něj unešená a nakonec i přítelovi se líbí, za což jsem opravdu moc ráda.