Mít vlastní bazén bývala vždycky otázka luxusu a tedy i vyšších příjmů. Vlastní domácí bazén si nemohl dovolit každý, protože to byly opravdu velice nákladné položky. Až v posledních pár letech se staly bazény dostupné pro širokou https://www.cdcp.cz/index.php/cz/siroka-verejnost/informace-pro-sirokou-verejnost veřejnost. Nejlevnější bazény jsou ty nafukovací, které většinou lidé kupují malým dětem. Pro potřebu plavání jsou ale nejlepší plastové bazény, které jsou vyrobeny z kvalitního plastu. Vydrží i skákání do vody, které většinou ty nafukovací bazény nezvládnou a prasknou.

žena v bazénu

Když bazén, tak od nás
Jestli uvažujete nad tím že si bazén koupíte, určitě na nic nečekejte a podívejte se na naši nabídku. Nabízíme spoustu druhů a velikostí bazénů, ze kterých si můžete vybrat ten svůj. Naše bazény jsou cenově dostupné, a dokonce provádíme realizaci bazénů na klíč. Jestli nechcete mít s bazénem žádné starosti, prostě si ho vyberte a o zbytek se postaráme my.

Nejlepší a nejpopulárnější jsou zapuštěné bazény https://www.bazenygluc.cz/, které se instalují pod povrch pozemku. Vypadají lépe a snadno se udržují. Někdo je s ním spokojený i proto, že se mu do něj lépe leze. Každý bazén by měl mít i schody či žebřík, což je doplňkový sortiment, který u nás samozřejmě najdete také. Bazény děláme kompletní, a jsou vždy připravené k okamžitému používání.

dno bazénu

Mít vlastní bazén je mnohem lepší než chodit někam na koupaliště, protože budete mít maximální soukromí, a také budete mít koupání k dispozici pokaždé když budete chtít. Jen nesmíte zapomínat na to, že bazén je potřeba udržovat správnou chemií. Díky ní bude vaše voda čistá a zdravotně nezávadná. Spolu s chemií je dobré používat i bazénový vysavač, který perfektně vyčistí povrch bazénu od veškerých přilepených nečistot.

Uvidíte že si na vlastní bazén velice rychle zvyknete, a budete si ho užívat každou následující letní sezonu, protože už nebudete muset chodit na koupaliště.