Já si myslím, že opravdu už je hodně lidí, kteří by také chtěli být konečně ve vlastním domově, který by byl jenom jejich. Podle mého názoru je opravdu výhodné, když mnoho lidí také touží po tom, aby bydlelo ve vlastním domě. Protože kolikrát si říkám, a také si počítám, kolik bych asi zaplatila majiteli nějakého bytu, který by mi ho pronajímal třeba například třicet let. Třeba kdybych platila měsíční nájem třináct tisíc korun bez energií, tak víte, kolik bych opravdu zaplatila třeba za malý byt 2 + 1? Já si myslím, že je to úplná blbost a že je to škoda peněz, takhle je zbytečně vyhazovat do nekonečna. Nicméně na druhou stranu ale zase chápu lidi, kterým to bohužel nevyjde a nikdy jim hypotéku nedají.

Také šetřím peníze.

A a nebo ji nikdy nedostanou. Bohužel na to třeba nemají peníze. A nebo jsou sami a nehledají partnera. A já si myslím, že hypotéky právě dávají párům http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/mc-fortis/dokonaly-par-653292 a nebo manželům, protože je větší jistota, že to budou splácet. Znamená to, že když jeden vypadne ze splácení hypotéky, nebo se něco stane, tak je ještě tady druhý, kdo tu bude platit. Pokud ale i tak toužíte po hypotéce, abyste mohli mít vlastní bydlení, tak zkuste se také zeptat na americkou hypotéku bez registru. Vy se možná budete divit a ptát se, co to znamená, když ta půjčka bez registru. A když je to ještě navíc americká hypotéka bez registru. Nebojte se, nemusíte pro tuto hypotéku jet až přímo do Ameriky, ale je to takhle spíše po vzoru amerických hypoték.

Splácejte poctivě.

Tam je to vždycky v Americe všechno tak o pět let dopředu, než tady u nás, ale vemte si, že neuděláte chybu, když se ale s bankovním poradcem poradíte o tom, jaká hypotéka by pro vás byla nejvhodnější. I když vám třeba bude něco říkat, stejně i tak se zkuste zeptat na americkou hypotéku bez registru. Uvidíte, že budete mít větší pravděpodobnost, že vám to vyjde. Protože znám pár lidí, kterým vůbec nikdy nevyšla hypotéka, ale později, když se zeptali na americkou hypotéku bez registru, pak najednou to šlo a všichni byli spokojení.