Když se můj mladší bratr rozhodoval, na jakou školu půjde, tak měl dilema. On můj bratr chtěl totiž po základní škole studovat Gymnázium, ale bohužel měl smůlu a nevzali ho tam. A abych se vám přiznala, tak jsem taky byla opravdu nešťastná, a to za svého bratra. Protože já mám taky Gymnázium a potom ještě vysokou školu, takže bratr chtěl jít v mých šlépějích. Můj bratr je totiž o sedm let mladší než já, takže jsme taky velice dobří kamarádi a já jsem se o něj taky velice často starala, a to moc ráda. A proto, když mého bratr nevzali na gymnázium, tak nakonec se přihlásil na elektrikáře.

V elektřině se nevyznám.

Byl spíše takový nešťastný, protože tato škola elektrikářská byla vlastní kousíček od našeho domu. Nevím, jestli tam šel kvůli tomu, že je to pouze obor na tři roky anebo jestli tam šel jenom na truc, že nic jiného dělat nechtěl. Můj bratr totiž snil jenom o tom, že bude dělat Gymnázium a potom půjde na právnickou školu. Nakonec tohle všechno dopadlo tak, že bratr je nadšený, že vychodil školu, kdy je potom elektrikář. A pracuje v Praze sedm. A mohu vám opravdu potvrdit, že elektrikáři z Prahy sedm jsou opravdu profesionálové a jsou taky moc vstřícní. Kolikrát jsem už doma něco rozbilo.

Energie je všude.

A to hlavně pojistky. Nebo mi třeba rychlovarná konvice vyhodila pojistky a já jsem si vůbec nevěděla rady, co s tím budu dělat. Takže jsem vždycky zavolala pohotovost elektrikáři z Prahy sedm, kteří vždycky přijeli a pomohli mi. A pokud i vás zajímají elektrikáři z Prahy sedm, tak se můžete podívat na webové stránky technologie-budov.cz, kde se dozvíte opravdu plno informací, které potřebujete, když máte problémy s elektřinou a tak podobně. Mnoho lidí má různé zaměstnání, jako mnoho můžu má třeba oblíbenou práci elektrikáře. A práce jako elektrikář z Prahy 7 Technologie-budov je vážně skvělá a mají taky skvělé recenze, takže tady jde alespoň vidět, že kvalita práce se cení.