Vybrat vhodný dárek pro klienty, zaměstnance, klienty či zákazníky je náročný úkol. Je třeba vybrat takový, který lidi potěší, využijí ho a budou ho moci využívat. V nabídce takových dárků jsou například kancelářské potřeby jako propisky, tužky, pastelky či pravítka. Jako dárek se také hodí oblečení a to od čepic, kšiltovek, šál až po košile, mikiny, bundy a vesty.

dárky pro zaměstnance

Dalším dárkem může být také elektronika, kosmetika, deštníky, věci určené k cestování, bezpečnosti, domácí potřeby či tašky a batohy, hrníčky a sklenice. V dnešní době jsou v oblibě i ekologické dárky. Ukážete tak lidem, že vám závisí nejen na nich, ale také na životním prostředí. K takovým dárkům patří věci ze 100 % bavlny. Ať už je to oblečení nebo například plátěné tašky či reklamní tašky z netkané textilie. Tyto tašky pomáhají snižovat používání igelitových tašek, které jsou určené jen k jednorázovému použití. Kdežto do plátěných tašek, můžete dávat celý nákup, jsou ručené i na ovoce, pečivo. Mohou se také využít na uskladnění potravin doma. Dají se vyprat a znovu používat dál. Tím se snižuje používání jednorázových plastů. Tašky mají také velkou plochu pro možnost si na ni nechat natisknout logo firmy. Tím se všechny předměty mohou stát také reklamními produkty.

taška z netkané textilie

Díky natištěnému logu se o vás lidé dozvědí a můžete tak získat potencionálně další zákazníky. Proto je dobré vybírat praktické dárky, které lidé opravdu budou využívat a zároveň je možnost, že si loga všimnou i další lidé.

K dalším ekologickým dárkům pak patří různé výrobky zde dřeva či bambusu. Ať už se jedná o příbory, mísy, nádoby či třeba nabíjející desky. Také různá pouzdra. K ekologickým dárkům se řadí i různé sady, dřevěné pastelky a tužky i bločky. Jako ekologický a praktický dárek je možné vybrat i skleněné nádoby na vodu. Ty lidé využijí na sport, výlet i do práce. Tyto produkty také snižují používání jednorázových plastových láhví.