Bydlíte uprostřed sídliště a máte auto? Tak to s největší pravděpodobností řešíte, kde ho zaparkovat. Můžeme omluvit tehdejší architekty sídlišť, že netušili, jak se automobilový průmysl rozroste a že u patnácti patrového věžáků, kde jsou na jednom patře čtyři byty, je nutné mít parkoviště pro minimálně 60 aut. I když se města snaží prostory na sídlištích přeorganizovat, tak moc možností nemají a většinou se ještě před parkovištěm upřednostní dětská hřiště.

dům s garáží

To majitelé rodinných domků, ti se mají. Garáž může být přímo součástí domu, ale někdy, třeba z finančních důvodů, na garáž nedojde. Vedle domu se vždy najde kus pozemku, kde se dá auto zaparkovat. Ale kdo by nechtěl využít výhod zastřešeného stání pro auto. Zvlášť v zimě každé ráno odhazovat sníh, to je značně nepříjemné a zdržující. Ale i v létě, kdy na slunci může dojít k rozpálení auta je přístřešek velmi příjemný pro poskytnutí stínu. A co teprve přijde-li letní bouřka s kroupami. Střecha ochrání plechy, ale i čelní sklo vašeho miláčka.

dům s garáží

Máte u rodinného domku prostor na dřevěný přístřešek na auto, ale ještě jste ho nestihli postavit? Není důvod to odkládat do nekonečna. Nechat si přivézt a postavit levný přístřešek pro auto nebude pro vaši peněženku nijak závratná částka, která by vás zruinovala.

Máte u rodinného domku garáž, ale proměnila se vám časem spíše na skladiště a vaše auto parkuje před garáži na slunci, dešti a sněhu? Dopřejte mu pohodlí, ale i sobě, abyste nemuseli v zimě ráno vstávat o půlhodiny dříve, abyste stihli odházet sníh. Jezdíte v zimě ráno do práce? Na každém autě, které budete míjet poznáte, zda bylo před noc pěkně ukryté v garáži, nebo bylo alespoň pod přístřeškem, nebo jestli ho majitel ráno rozmrazoval, odmetal a oškrabával. Takovým určitě nezávidíte a jste rádi, že to vaše auto má dřevěný přístřešek.