Slavný britský televizní pohádkový seriál s názvem Mašinka Tomáš mají rády děti po celém světě. Pořiďte svému dítěti opravdový pohádkový ostrov Sodor i vy.

Mašinka Tomáš a jeho svět – i vaše děti si jej zamilují

Mašinka nebo také lokomotiva Tomáš je postavička ze známé a velmi oblíbené televizní pohádky. Na svědomí ji mají Britové ale okamžitě si příběhy veselého vláčku a jeho kamarádů oblíbily děti po celém světě. Seriál se poprvé začal vysílat v roce 1984, což je už poměrně dlouhá doba. Velká obliba u všech dětí různých věkových kategorií, ale může za to, že se seriál vysílá dodnes. Každé dítě touží po tom, mít svého oblíbeného pohádkového hrdinu doma. I mašinku Tomáše jim můžete pořídit a udělat jim tak obrovskou radost.

pexels-photo-2790396

Dobrodružství z ostrova Sodor

Tento animovaný televizní seriál vznik na motivy knihy pro děti s názvem O mašince Tomášovi. Je známo, že koleje, vlaky a s tím spojená dobrodružství táhnou nejedno dítko, vždyť i dospělí si občas rádi s vláčky pohrají. Děj je v podstatě prostý, tak jak tomu u dětských příběhů bývá. Mašinka Tomáš je ve své zemi zvané Sodor lokomotivou číslo jedna a má zde spousty kamarádů. Společně s nimi žijí báječný život plný dobrodružství a her a snaží se udržet provoz na svých kolejích bez nehod a úrazů.

Jako lokomotivy jsou Tomáš i jeho přátelé velmi užiteční, avšak ani jim se nevyhýbají běžné problémy spojené s plynulým provozem, občas přijde nějaké to zpoždění, jindy nehoda, oni si však vždy umí skvěle poradit. Seriál se líbí holčičkám i klukům a samozřejmě stejně zábavné jsou jejich příběhy i v knižní podobě.

pexels-photo-716834

Kousek ostrova i u vás doma

Děti si své hrdiny většinou přejí mít také doma. A to se jim může splnit. Mašinka Tomáš na baterie může oživit pokojíček i vašeho dítka. Užijí si s ním spousty legrace a hlavně budou mít ratolesti pocit, že Tomáš ožil a je s nimi doma. Hraček a dekorací do pokojíčku s námětem lokomotivy Tomáše mohou mít děti plno. Splňte jim jejich sen a dopřejte jim to pravé dobrodružství.

Děti by měly zažívat legraci každý den a s lokomotivou Tomášem se můžete pobavit všichni společně.