Která nevěsta by nechtěla být tou nejvíce okouzlující bytostí v den, když se vdává? Nad odpovědí není nutné dlouho přemýšlet, protože každá žena chce vypadat a rovněž se i cítit v den její svatby jako princezna, od které neodtrhne zrak nejen budoucí ženich, ale ani všichni svatebčané. Detaily, jakými jsou dokonale upravený make-up a účes, který běžně nenosíte vám nepochybně přidají na kráse, ale tu největší část odvedou právě šaty.

Najít ideální, se kterými byste byly spokojené ovšem není úkol, který byste zvládly během dne. Pokud nevíte, na koho se obrátit, zamiřte do půjčovny svatebních šatů Praha od slavné návrhářky Zoryany Stekhnovych, která vás svou nabídkou zcela ohromí.

Půjčovna se vám vyplatí

Jestli nepatříte mezi ženy, které chtějí mít své šaty ze svatby navždy schované v šatníku jako památku na den, který byl pro nich jedním z těch, které se neopakují, neváhejte si jich vypůjčit. Většina nevěst se totiž nebrání možnosti vybrat si z elegantní nabídky šatů model, který třeba poslouží i další ženě v den, kdy se z ní stane princezna.

svatební šaty

Všechny modely, které zde nalezete lze upravit tak, aby vám padly na míru. Podívat se taktéž můžete nejen na klasické bílé odstíny látky, ale třeba i na v současné době moderní barvy, které vaši svatbu ještě více zvelebí.

Rovněž tak můžete vybírat nejen dlouhé střihy, ale i krátké šaty, kterým dává přednost pořád více žen zejména v době letních měsíců.

Pokud se vám nějaké šaty zalíbí natolik, že si je zamilujete, můžete si jich nakonec i zakoupit a nechat jako vzpomínku na den, když jste muži vašeho života řekly „ano“.

Láska na první pohled

Šaty, které se rozhodnete obléknout by se vám měly zalíbit už na první pohled!

nevěsta a ženich

V okamžiku, když je spatříte, byste si měly říct, že jsou to ty, ve kterých chcete projít uličkou a vdát se. Modely Zoryany Stekhnovych vám představí nadčasovou kolekci, ve které nechybí elegance, styl a střih, který padne každé postavě. Sázka na její salon je tedy něco, s čím budete maximálně spokojené a mít tak svatební den do všech detailů perfektní.