V horkých letních dnech, kdy nás sluníčko nešetří se snad vůbec nikomu nechce nic dělat. Horko je doslova nepříjemné a každý se snaží najít způsob, kterým by se mohl schladit. Samozřejmě mnoho lidí zavře vchodové dveře od domu, zatáhne žaluzie a závěsy, uvelebí se do křesla a zapne naplno klimatizaci. Bohužel ne všichni si tuto věcičku mohou dovolit, a tak se snaží najít jiný způsob. Pokud patříte mezi ně, nezoufejte, že na nic nemůžete přijít. Sestavili jsme několik zábavných typů, jak si užít horké dny a zůstat přitom osvěžen.
 flyboard vodní sport
Bazén
Samozřejmě, že nesmí chybět bazén, který napadne skoro každého, když se venku vaří za živa. Ani nemusíte kupovat velký bazén ve kterém se dá plavat. Stačí si koupit takový, do kterého si hezky lehnete a osvěžíte se. Ti, kteří bydlí v bytech si jej nejspíše nemohou pořídit, proto ale existují koupaliště a aquaparky, které se určitě někde v okolí nachází.
 
Balónková bitva
Kdo by neznal z dětství hry, při které se napustí obyčejný nafukovací balónek vodou a následně se po někom hodí? Je jedno, kolik vám je let, s chutí do toho! Navíc dnes už můžete sehnat speciální sady balónků určené přímo k tomuto účelu. V jedné sadě je například třicet balónků spojených dutými tyčinkami, které společně ústí do speciálního nástavce, který jednoduše našroubujete na kohoutek umyvadla a zapnete vodu. Balónky se v momentě, kdy budou dostatečně naplněny samy uvolní a zůstanou zavázané, aby z nich nevytekla voda. Bitva může začít!
 
Venkovní posezení
Najděte si nějaké hezké místečko ve stínu. Třeba pergolu nebo nějaké hezké posezení pod stromem v parku. Vezměte deku nebo židle a piknikový košík. Co je více osvěžujícího, než chladný letní nápoj? Namíchejte si oblíbený drink, ať už alkoholický nebo ne a s chutí se do něj s přáteli pusťte. Nezapomeňte taky na hrdinu každého léta – meloun a máte vyhráno.
 meloun, mobil a klobouk
Létání na vodě
Pro odvážlivce tady je flyboarding. Pokud jste o tomto sportovním zážitku neslyšeli, jedná se opravdu o létání pomocí vody nad vodou. Na nohy vám připevní zařízení, které je napojeno hadicí na vodní skútr, skrz kterou teče voda. Tlakem vody se pak dostanete do vzduchu a můžete létat a dělat další triky. Tohle rozhodně stojí za to!