Jestliže je vlastní bydlení i vaším velkým snem a dodneška vás trápilo to, že na něj nejste schopni dosáhnout, tak nyní vás jistě potěší, že už máte šanci žít ve vlastním domě za přijatelnou cenu. Dokud se na českém trhu neobjevilo revoluční bydlení v podobě mobilních domů, tak zájemci o bydlení museli počítat s minimální investicí, která přesahuje dva milióny korun, ale spíše ještě více. To už dnes naštěstí neplatí. Na život v mobilním domě můžete našetřit z vlastní kapsy anebo vám vystačí i pouze malý úvěr. Na nedostupné hypotéky na bydlení tak můžete jednou pro vždy zapomenout – to platí v případě, že nejste příliš nároční na podlahovou plochu – mobilní domy vám mohou nabídnout to, co malý byt v panelovém domě.

bílé interiérové dveře otevřené dokořán

Ať už hledáte jen sezónní rekreační chatu anebo celoroční bydlení, jsou pro vás mobilní domy tou pravou volbou!
Se životem v celoročním mobilním domě lavarohouse.cz můžete počítat již od ceny jednoho miliónu korun, možná dokonce i méně. Záleží na tom, jak budete nároční. Ať tak či onak, stále se jedná o bezkonkurenční nabídku, na kterou dosáhne skoro každý zájemce o bydlení.

ložnice v mobilním domě

Co je pro mobilní domy typické?
Jistě jsou to základy, které nejsou pevně spojené se zemí. Tento typ bydlení postrádá základovou desku i jiné podobné ukotvení. Takže na konečné místo vám váš dům přicestuje pomocí speciálního vozidla pro přepravu velkých nákladů. Díky tomu se nebudete muset starat o žádná úřední povolení, nebudete muset řešit výběr stavební firmy, zhotovení projektu, ani nic, co by bylo spojeno s podobnou prací. Pouze si počkáte na to, až váš dům dorazí na místo, a bezprostředně poté se do něj můžete nastěhovat. A takové čekání netrvá dlouho – výroba nezabere více času, než několik týdnů.
Pokud byste se ovšem v budoucnu rozhodli pro změnu adresy, není to žádný problém – váš dům může cestovat spolu s vámi.