Vzpomínka na dobu, kdy zahradní posezení s přáteli, v horkých letních dnech, u soudku kvalitního piva, bylo možné jenom tam, kde zahradou protékal potok. Do kterého se kýžená bečulka umístila už v dopoledních hodinách. Aby bylo možné navečer přátelům dopřát vychlazenou sklenici piva. Jak šel čas, možností přibývalo. Jako možné chlazení se později provozovalo ve vyřazené ledničce. Umístěné v garáži. Ta určovala nejen výslednou teplotu, ale i velikost soudku. A lednice v těch časech byly vesměs menšího objemu. Ale i tak všichni změnu přivítali. Stačilo nastavit nejvyšší stupeň chlazení. Rovněž s čepovací pípou to nebylo jednoduché. Na trhu se koupit nedala. A tak se půjčovala nejen mezi sousedy, přáteli či kamarády, ale i v širším příbuzenstvu.

Zahradní posezení

V současné době si se svými přáteli můžete dopřát dobře vychlazené pivo kdykoliv. Stačí si jenom vybrat z bohaté nabídky pomocníků. Z nichž výčepní zařízení s kompresorem Gastroserver bude pro tyto účely nejspíš první volbou. Jedná se domácí výčep s chlazením. Který nejenže dopraví pivo do připravených sklenic. Ale navíc ho udrží ve stálé teplotě. Celé toto zařízení je přenosné. Takže si obslužný pult pro své kamarády můžete udělat podle aktuální potřeby. Ať už přímo u posezení pod pergolou, nebo v dostatečné vzdálenosti u ohniště. A v případě, že se zhorší počasí, čepovat můžete i na kryté terase.

Zahradní posezení se sklenicí vychlazeného piva

Jediné, co je potřeba zajistit, je elektrická přípojka. Která zajišťuje provoz. Podle plánovaného využití během letní sezony se můžete rozhodnout, jaké chlazení zvolíte. Suché chlazení, které má připravenou funkci do několika minut a nevyžaduje dolévání vody. Vodním chlazením lze dosáhnout vyššího chladu. A jeho součástí je i malé čerpadlo. Před prvním použitím výčepního zařízení s kompresorem zajistěte, aby stálo na rovné podložce. Rovněž se nedoporučuje, aby bylo poblíž zdroje tepla. Otočné zařízení hadic vám usnadní jejich připojení z libovolné strany. A usnadní tak jeho instalaci. Přejeme, ať nové zařízení dobře slouží. A přinese mnoho příjemně strávených chvil ať už přáteli, sousedy či kamarády. U doušku dobře vychlazené sklenice piva.